WAKOL MS 230 18kg klej polimerowy do klejenia parkietów i desek warstwowych oraz litych do szerokości 8cm

450,00 zł
Brutto

WAKOL MS 230  POLIMEROWY  ELASTYCZNY  KLEJ  DO  PARKIETU i DESEK

Polimerowy najnowszej generacji klej do każdego rodzaju drewna na każdym rodzaju podłoża. Jednoskładnikowy. Przeznaczony do klejenia parkietu wielowarstowego oraz parkietu litego do szerokości 8cm. Nie zawiera wody ani rozpuszczalników. Z uwagi na to że jest elastyczny nadaje się również przy podkładach słabo spełniających warunki wytrzymałości.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

WAKOL MS 230  POLIMEROWY  ELASTYCZNY  KLEJ  DO  PARKIETU i DESEK

Wakol MS 230 jednoskładnikowy polimerowy elastyczny klej o wysokiej sile klejenia do parkietów, w szczególności do parkietów litych do szerokości 8cm i desek warstwowych wykończonych fabrycznie lakierami albo olejami. Klej nie zawiera wody ani rozpuszczalników.
      Nie uszkadza i nie plami lakierów, w razie zabrudzenia wystarczy wilgotna szmatka (przed zaschnięciem). Cena porównywalna z klejami dwuskładnikowymi, większa elastyczność. Wygoda - od razu gotowy do użytku, nie trzeba mieszać składników.

Wakol Ms 230 nadaje się na ogrzewanie podłogowe.

Wydajność : 0,7 - 1,10 kg/m2 zależnie od porowatości podłoża, na podłożach gładkich mniej.

Opakowanie: wiaderko 18 kg.


ZALETY: Łatwe czyszczenie ewentualnych zabrudzeń, wystarczy wilgotna szmatka, nie plami i nie uszkadza lakieru, łatwość zmywania z rąk. Odpada uciążliwe mieszanie składników, bez zapachu.
Daje elastyczną, mocną spoinę, nie powoduje pęcznienia drewna. Szczególnie polecany w wypadkach słabszych podłoży po wzmocnieniu ich gruntem poliuretanowym WAKOL PU 280 lub PU 235.

Producent kleju: Wakol Niemcy.

Cena za opakowanie 18kg.

WAKOL

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.